Červen 2009

Navstevnost za minuly tyden (22.6. 2009 - 28.6. 2009)

29. června 2009 v 15:44 | Lady-Lucinkaa |  Návštěvnost
Pondeli: 9
Utery: 9
Streda: 12
Ctvrtek: 6
Patek: 11
Sobota: 7
Nedele: 11

Celkem: 65

Celkem ujde !!!

Včééra...nej den !!!xD

28. června 2009 v 15:16 | Lady-Lucinkaa |  Moje kecy :-P
Ahoojte Bobci...jak ste se měli včera ?! hj...jáá upe *LUXUSNĚ* pač sem odpoledne spíš teda po obědě jela k sestřence do jalubíí...kde byla Oslaváá *yahoo* prostě upééé mazéééc...S Terkou..uplně nej...hj s toho byste se posrali...co my sme tam dělali za kraviny..xD Mno...prostě kotééél srandy..xD potom jak sem dojela dom tak sem šla ze sestrou pro kámošku(sousedku) Martinku !!! šli sme do kavárny...a tam sme hráli šipky....prostě mzc !!xD Mno...a potom sme se šli podívat na rybářské závody....Hj včéra prostě Nej den !! xD

Navstevnost za minuly tyden (15.6. 2009 - 21.6. 2009)

23. června 2009 v 19:27 | Lady-Lucinkaa |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (15.6. 2009 - 21.6. 2009) je:
Pondeli: 9
Utery: 8
Streda: 7
Ctvrtek: 5
Patek: 4
Sobota: 8
Nedele: 10

Celkem: 51

toto...j dcl slabééééééééé :-(

OD Elishkýýý :-*

21. června 2009 v 11:55 | Lady-Lucinkaa |  Od SB !!
Elíí....Zlatííško....Děkuju....MooOoOoooOOOOoOoOc......je upe Luxusnííí :-* Miluškááám tě upe MOooOOOooooOOOoOOoOOOcinky...MooOOOOOooOOoOOOooc :-*

Navstevnost za minuly tyden (8.6. 2009 - 14.6. 2009) je:

15. června 2009 v 20:32 | Lady-Lucinkaa |  Návštěvnost
Pondeli: 15
Utery: 14
Streda: 10
Ctvrtek: 16
Patek: 10
Sobota: 15
Nedele: 10

Celkem: 90

Navstevnost za (1.6. 2009 - 7.6. 2009)

15. června 2009 v 20:30 | Lady-Lucinkaa |  Návštěvnost
Pondeli: 5
Utery: 8
Streda: 23
Ctvrtek: 14
Patek: 10
Sobota: 12
Nedele: 6

nej návštěvnost ve středu..ae to mám tak skoro furt xD

Navstevnost za (25.5. 2009 - 31.5. 2009)

15. června 2009 v 20:27 | Lady-Lucinkaa |  Návštěvnost
Pondeli: 7
Utery: 5
Streda: 11
Ctvrtek: 6
Patek: 6
Sobota: 9
Nedele: 7

Celkem: 51

Navstevnost za (18.5. 2009 - 24.5. 2009)

15. června 2009 v 20:25 | Lady-Lucinkaa |  Návštěvnost
Jo nedivte...se žhe tu nemám mooc těch návštěvnostíí..ae já sem dávám...jen ty které si myslííím..žhe jsou..dcl dobréé ;-)


Pondeli: 11
Utery: 10
Streda: 3
Ctvrtek: 10
Patek: 11
Sobota: 10
Nedele: 7

Celkem: 62

Včééra..nej Den prostě The Best!!!

14. června 2009 v 12:55 | Lady-Lucinkaa |  Moje kecy :-P
Ahojky..taže včéra zamnou...dojela Mautinkááá...(nej kamííí) ještě s klukama (nej kámošama)..a šli jsme na skatepark...a kámoš...měl s sebou...vodáááro..tak tam pod rampou...si dávali..voďárko xD já jsem tam byla ještě s s kámoškou...barunkou..upe Best !! mno...potom jsme šli si sednout do altánku..ae už bez těch kámošů pač oni kamsik jeli..já jsem si jela na lízátka...a potom jsem jela na lízátka ještě Baruncééé :-) a ještě sem se jela podívat kam jeli kluci,....ae nikde sem je nenašla..tak Mautinka..potom zavolala Machmovi(kámoš) kde je!!...Mno...a my sme se dozvěděli....žhe on už jede dom xD..ae žhe si jde ještě na třešně..tak my jsme si s holkama řekli..žhe půjdeme za ním..na Třešííííínky xD já s Mauťou jsme byli na kole ae Barunkááá..byla pěžky...Byli..jsme už na zahradnííí ulici...a Bára..nám nestačila...thááák..jsme na ňu...počkali..a mě mezitím něco...napadlo a tháák..jsem to řekla Mautíínce..žhe: Mautíí...mě něco..napadlo..hj..my s bárou pojedeme s tebou do Jalubí jo ?! a thááák..jsem to řekla Barunce...a ona žhe jo...ae museli jsme se vráátit..pač si Musela...jít..Barunkááá...pro kolo...a tak sme na ňu...počkali než ona si vytááhne kolo...ae potom sme už jeli..Machma tam na nááás..už čekal..a Barunkáá..si ještě zapálila...a potom jsme už jeli....potom tam byl takový..chlap..a on žhe : děcka...kde ste byli..na výletě ?! Bára: ne! Chlap : tak z kama jedete ?! Bára: z Velehradu xD Chlap: z Bělehradu ?! Já : ne !!!! ...a jeli..jsme..Hned jsme jeli..k Mauťince. a potom jsme šli...véén...Mno..jak to tak vidím tak vám sem už toho víc psáát nebudu pač by to bylo zase mooooc nadlouho xD Miluškááám vááás holky :-*

Diplomééék od Kim-Ashley

13. června 2009 v 12:30 | Lady-Lucinkaa |  Od SB !!
DěKuJi..Je..MoOoOoOoOoOoC...kRáSnÝ... :o)

Videohit: světelná show v paneláku

11. června 2009 v 15:39 | Lady-Lucinkaa |  Novinky (všeobecné)
Videohit: světelná show v paneláku

Videohit: světelná show v paneláku


Skupina polských studentů přidala na Youtube opravdu velký hit. Jedná se o světelnou show v jedenáctipatrovém socialistickém paneláku, které známe i z našich sídlišť.
11. června 2009
Studenti elektrotechniky z vratislavské Polytechniky připojili tisíce barevných žárovek na centrální počítač a rozjeli gigantickou a opravdu efektní show.

Parta si říká vtipně P.I.W.O. a celému světu dokázala, že opravdu umí. Žárovky jen slepě nezapínala, ale zkomponovala hotový umělecký zážitek, jenž sestával jak ze světelných efektů z jednotlivých pater budovy, tak i zvláštních hudebních beatů.

Návyková hudba
Hudba pochází z legendárních počítačových her, jako je Pong, Mario Brothers nebo Tetris. Je do ní ale zakomponován i Michael Jackson.

Celé akci přímo na místě přihlížely stovky lidí a záznam z ní je jedním z nejsledovanějších videí na Youtube posledních dní.

Žárovky mají čtyři barvy: červenou, zelenou, žlutou a modrou. Mají symbolizovat čtyři základní elementy, tedy oheň, zemi, vzduch a vodu.

Video:


Blogaři světa

11. června 2009 v 14:55 | Lady-Lucinkaa |  ..Ahojky..

Chjoooooooooooooo !!!

11. června 2009 v 13:27 | Lady-Lucinkaa |  Moje kecy :-P
Achojte...zlatíííčka... :-( jak se máte ?! já dcl špatně...pač su nachlazená=nemocná ! a tak nejsu ve škole ae doma :-) a co děláte ?! jestli chcete vědět co dělám já tak já vám to napíšu: já právě sedím u Pc...a su na Blogu..a píšu sem tenhle článek...potom zajdu na Libko,Travian atd. xD A co ve škole ?! jak se vám daří ?! mě teď už dcl Mayaně..pač se učíme jen do středy...a potom máme..triatlon,jedeme do Delfína do Uh.Brodu atd. taže mzc....ae naše třída se teď už stejně neučíme...pač...už máme všechno probrané atd. taže mayéééééééééc...jo a ještě k tomu mííísto 30.června končíme 26.června taže opět Mazéééééééééééééééc xD
mNO..TAK JÁ VÁM SEM PŘIDÁÁM...JEŠTĚ PO DLOUHÉÉ DOBĚ NÁKŮŮŮ TU BLESKAJDU...A JEŠTĚ KUsovky....atd...nákéé..vtipy...atd..vždyť to znáte :-) miluškáááááááááááám vááááááás !!!Viktorééék

10. června 2009 v 20:30 | Lady-Lucinkaa |  Obrázky

5.června :o)

10. června 2009 v 20:16 | Lady-Lucinkaa |  Moje kecy :-P
Ahojte bobešcííííííííííí....Taže...v pátek 5.června...jsem jela do jalubí..k sestřence....jela tam semnou ještě moje Kámoška...Barunkkááááááááááááááááááááááááááááááá :o) jak jsme dojeli do jalubí tak já jsem si šla zanést tašku...k sestřence...a šli jsme ven...Šli jsme se podívat na zastávku v kolik jede Báááře Bus do Uh. ae jaksik ta´m nebyl jííízdnííí řád..pač ho jaksik klucííí strhli... xD Mno...tak sme si šli koupit líííííííízááááátkáááá :o) B-)kopuli sme si jich upééééééééééééééééééé mooooooooooc xD mno...potom sme si šli sednout k zastávce na lavečkuu xD pač mě tam meli holky čekat...ae jaksik nečekali ! xD Mno...a thááák...sme šliii pro Mojii...Neeeeeeeeeej...Kámošku Mauťu :-* pro mééého miláááška :o-) ae ona nebyla domááá :-( a tak sme šlii pro moooooooooooou druhou nej kámošku Eliškůůůůůůůůůůůůůůů (miláááááááááášek můj) a ta doma byla !!! sotva co otevřela dveře tak tak hned vyleťěla jak byla ráda žhe jsu už v Jalubíí...a tak sme se obejmuli :-) a šli jsme ven už i s Eliškou...Mno..a potom sme potkaliii Martinkůůů jak šla ze školy.....tak jááá s Marťou sme na sebe tak skočili Mno... to bylo něco...xD potom jsme šli ven..šli jsme kolem zastávky a tam sme se zastavili a Martinkůůůů napadlo žhe by sme mohli jít na dolní konec si koupit Hopíííka..a žhe by sme potom šli na hřiště..ale nám se jaksik v tom horku nechtělo jít pěžky..tak Marťůůů napadlo žhe by sme mohli jet busem...mno...a tak jsme tak překecávali řidiča..aby nás vzal...on žhe máme jít pěžky atd.. a my jsme mu řekni žhe se nám nechce žhe je velké horko !xD on žhe: ae to bude drahéé !xD a kolik máte peněz ? a kdo vám dal peníze ?!xD atd. prostě (lol) ae nakonec nááás vzal xD hej...my celou dobu v tom buse upe výřez !! xD Mno...zachvílu..sme vysedli...a šli jsme si koupit hopííka...a šli sme na hřiště...!
Potom jsme šli k BURDOVI...si zahráát....naši...nej ...hru žhe holkýý ?!?! xD :-p mno....a kopupili Kofolkůůů(alofok)xD a šli jsme si sednout do zahrádky...a tam taká malá holka...uplnáá borka žhe ?! Hej holkýý jak si ty názvy može pamatovat vždyť ani já si je nepamatuju xD Nebo nej bylo jak Romču honil ten děda xD Prostě ten den s váma bylll...upe nejlepšíí :-) Miluju váás holky !!

Omlouvám se :-(

7. června 2009 v 20:01 | Lady-Lucinkaa |  Moje kecy :-P
Ahojte promintě žhe jsem sem nic ty 3 dny nic nedala...ae byla jsem u sestřěnky...a tam sem byla fůůůůrt venkůůůů...a na pc jsem jaksik ani čas neměla..tak fakt SORRY !!Miluškáám váááás !

Od méého new Affííííka

4. června 2009 v 15:51 | Lady-Lucinkaa |  Od SB !!
DěKuJu...Je...MoOoOoOc PěKnÝ.. :-*

New Dess

3. června 2009 v 20:04 | Lady-Lucinkaa |  Moje kecy :-P
Ahojte Bobešci....taže...mám new DESS
...doufám žhe se váám líbí...Mno...Doufám žhe budete nadále spokojeni s mým blogem atd...jinak máám váás všechny moooooooooooooooooooooooooc ráda :-*